Shkoi me armë në brez për të ngacmuar studenten, momenti i shoqërimit të policit në Shkodër (VIDEO)

Kliko per me shume info

Policia e Shtetit ka marrë në pyetje efektivin e FNSH-së i cili u denoncua për ngacmim seksual ndaj një studenteje në Shkodër. 25-vjeçari ka mohuar se ka tentuar të përdhunojë studenten, por ka pretenduar se kjo ishte një formë “pëlqimi”.

Në deponimin e tij në komisariat, efektivi ka thënë: “E pëlqeja atë vajzë, por më refuzonte. Shkova në fakultet dhe e kapa nga krahu për të biseduar me të. Ajo u tremb se pa armën e shërbimit”.

Kliko per me shume info

Sakaq në denoncimin e bërë nga studentët në Facebook të ish-kryeministrit Berisha, thuhet se e kanë mbyllur në tualet dhunuesin derisa ka ardhur policia.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here