Qytetari tregon hallin e madh: Komunistët, kam një vit pa drita në shtëpi!

Kryedemokrati Lulzim Basha ka udhëtuar ditën e sotme drejt Elbasanit ku ka zhvilluar një sërë takimesh me qytetarët.


Qytetari nga Elbasani flet me lot në sy me kryetarin Basha: Kam një vit pa drita. Këta komunistë. Këta fytyra të poshtra. S’kam lënë derë pa trokitur.

Kliko per me shume info


Basha: Kështu janë të gjithë. Siç i kanë duart të ashpra nga metalurgjiku, nga puna e fortë, kështu është bërë edhe shpirti i elbasanllinjve. Të shtunën do të bëhemi bashkë dhe nuk do të të lëmë vetëm.

loading...