Jetojnë mes luksit, kush janë të famshmet shqiptare


Nëse do t’i hidhni një sy profileve në Instagram  do i pikasnim menjehere vajzat te cilat kane fatin te jetojne mes luksit. Me poshte ju sjellim disa nga vajzat shqiptare te cilat duket se jane te ‘perkedhelura’ ndaj fatit.

Shquhet për jetën luksoze që bën. Ish-missi Morena Taraku është është nje nga femrat më të famshme shqiptare kur flitet për luksin e jetën e shtrenjte.

Kliko per me shume info


Morena jo vetëm që prek të gjitha vendet e botës, ajo madje shëtit edhe vetura të shtrenjta.

Së fundmi në rrjetin e saj social Instagram, ka postuar një fotografi në të cilën duket në një veturë superluksoze, shkruan lajmifundit.al.

Kesaj liste i bashkohet edhe kengetarja Istrefi.
Me postimet në Instastory bukuroshja Era Istrefi na tregon se di shume mire si te jetoje me stil.

Vetem nje xhakete qe ajo wshtw shfaqur se fundimi kuishton rreth 2,100$.

Marina Vjollca është një prej personazheve më të komentuara shqiptare.

Bukuroshja e ekranit shqiptar gjithnjë mahnitë me elegancën që reflekton, por kostoja e këtij shkëlqimi është mjaft e lartë. Vetem syzet qe jane nje aksesor i thjeshte ajo duket se nuk ka shpezuar pak por plot 420$.

Dhe smund ti mungonte kesaj liste edhe Lori Hoxha.
Lori Hoxha njihet për jetën e shtrenjtë që bënë e sidomos shpenzimet e maramendese. Gjithesesi duhet thene se eshte nje vajze me teper stil. /lajmifundit.al.

loading...