“Kam shtuar 10 kg!” Almeda Abazi tregon të pathënat e shtatzënisë së saj

Almeda Abazi po shijon javët e fundit të shtatzënisë, ndërsa është në pritej të fëmijës së parë me aktorin turk Tolgahan Sayisman.

Prej kohësh ish-Missi shqiptar ndan detaje nga momentet e pritjesë së ëmbël. Ndërsa u ka dhënë ndjekësve mundësinë që t’i bëjnë pyetje lidhur me shtatzëninë, Almeda ka treguar se është në dy muajt e fundit të pritjes së ëmbël dhe deri më tani ka shtuar 10 kilogramë.

Kliko per me shume info

Por sipas saj do të shtojë më shumë kilogramët në muajin e tetë dhe të nëntë, pasi nuk ndalon së ngrëni.

Bukuroshja shqiptare shprehet se nuk e vret mendjen fare dhe nuk ka treguar kujdes gjatë shtatzënisë, pasi dëshiron të shijojë çdo gjë.

loading...