Gruaja tenton të hidhet nga ballkoni

Një grua po tenton që të hidhet nga ballkoni në një pallat pranë lagjes së njohur si “9 katshët” në Tiranë.

Nuk dihen shkaqet dhe pse gruaja qëndron varur në ballkon.

Kliko per me shume info

Gruaja qëndron aty prej orës 10:15, ndërsa policia dhe zjarrfikësja janë larguar.

loading...