Aksidenti masiv, përplasen 100 automjete

Të paktën dy persona kanë humbur jetën dhe mbi 50 tjerë janë lënduar në një aksident masiv në Kinë.

Në aksidentin u përfshirë mbi 100 vetura, dhe drejtues mjetesh.

Kliko per me shume info


E gjitha ndodhi pasi rrugët ishin të mbuluara nga bora dhe akulli, ç’ka ka bërë që përmasat e aksidentit të jenë të frikshme.

loading...