Aksident, dy persona në spital

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Elbasan.

Sipas njoftimit të policisë “ngjarja u regjistrua në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, ku janë përplasur 3 mjete dhe si pasojë janë dëmtuar 2 pasagjer të cilët janë transportuar në Spitalin e Elbasanit, jashtë rrezikut për jetën”.

Kliko per me shume info


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

loading...