Alban Dudushi rrëfen çastin kur mori vesh se i ngacmonin të bijën: Ufff!

Kliko per me shume info

Moderatori i njohur Alban Dudushi ka rrëfyer disa detaje të veçanta nga jetë e tij si edhe rreth raportit që ka me të bijën e cila quhet Joelle.

Ai ka treguar edhe njëherë se për babain shqiptarë vajzat janë pikat e dobëta të tyre, të cilat sado që të rriten mbeten gjithmonë femijët e tyre.

Kliko per me shume info

Gjatë një interviste moderatoret e kanë pyetur nëse Joelle i ka rrëfyer ndonjë ngacmim që i kanë bërë çunat të bijës, apo nëse ajo i rrëfen atij pëlqimet që ka.

“Ka qenë njëherë, që më ka thënë për një çun që e ngacmonte dhe i kam thënë do ma tregosh kush është ai djali se do e takoj unë atë. Dhe i mbushi mendjen tim vëllai që i thuaj babit të mos shkojë se më vjen turp pastaj mua. Por ai nuk e ngacmoi më dhe natyrisht këto janë momente që ufff”,


loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here