Ngacmon seksualisht kamarieren në ditën e dasmës së tij

Kliko per me shume info

Një burrë u arrestua nga policia me akuzën e ngacmimit seksual të një kamariereje në ditën e tij të dasmës.

Shtetasi Matthew Aimers doli me pranga në duar nga ceremonia që po zhvillohej në Filadelfia.

Kliko per me shume info

Burime nga Policia thane se 31-vjeçari ishte në dasmën e tij kur iu afrua kamarieres dhe i tha: “Mund të bëni çfarë të doni me mua, do ju jap 100 dollarë”.

Kur ajo refuzoi, dhëndri e ndoqi në banjo dhe filloi ta prekte dhe u zhvesh. Policia mbërriti në dasmë pas shpërthimit të sherrit mes adoleshentes dhe dhëndrit.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here