Dhëndri arrestohet gjatë dasmës, pasi tentoi të kryejë marrëdhënie me kamarieren

Një dhëndër është arrestuar me akuzën e ngacmimit seksual të një kamarierje adoleshente në ditën e tij të dasmës.

Matthew Aimers doli me pranga në duar nga ceremonia që po zhvillohej në Northampton Valley Country Club në Filadelfia.

Kliko per me shume info

Policia tha se 31- vjeçari ishte në dasmën e tij kur iu afrua kamarieres dhe i tha:

“Mund të bëni çfarë të doni me mua, do ju jap 100 dollarë”.

Më pas i kërkoi ta puthte.

Kur ajo refuzoi, dhëndri e ndoqi në banjo dhe filloi ta prekte dhe u zhvesh.

Kamarierja tha për policinë se u trondit nga ngjarja.

Ndërsa policia mbërriti në dasmë pas shpërthimit të sherrit mes adoleshentes dhe dhëndrit.

loading...