Përfundon pjesa e parë Barcelona – Real Madrid, ja rezultati

Kliko per me shume info

Kanë përfunduar 45 minutat në “Camp Cou” ndërmjet Real Madrid dhe Barcelonës.

Në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Mbretit, Real Madrid po fiton me rezultatin 1-0, falë golit në fillim të takimit nga Lucas (6′).

Kliko per me shume info


Barcelona tentoi disa herë për të barazuar rezultatin por e kishte të pamundur për të depërtuar në zonën kundërshtare.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here