Vajzës i plas vibratori, mbetet pa gjë (FOTO)

0

Një grua ka nisur një sulm të ashpër kundër një kompanie të lodrave seksuale pasi bateria e një vibrator të ri shpërtheu, goditi tavanin dhe më pas kërceu tutje, ndersa ajo mbeti pa bere gje.

Cassie Esplin, 25 vjeç, bleu “Buzz Tongue Finger” vibrator nga shitësi online Lovehoney.co.uk për 4 paund, me ulje nga 12 paund, por pretendon kur shpërtheu bateria, fluturoi me forcë të tillë që goditi tavanin duke lënë një shenjë e zezë, shkruan DailyMail.

Kliko per me shume info

Shitësja e makinave nga Norëich ka thënë: ‘Falënderoj Perëndinë që nuk e kam përdorur atë. Mund të kishte shkaktuar dëme”./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.