Skandal, policia nuk lejon që studentët të marrin për të ngrënë (FOTO)

0

Që prej ditës së djeshme studentët janë ngujuar tek Universiteti i Politeknikut,fakulteti  i Juridikut dhe ai i Ekonomikut dhe janë të vendosur që kjo protestë nuk ka të ndalur deri në plotësimin e kërkesave të tyre.

Në njw denoncim studentët shprehen se po i detyrojnë që të futen në grevë urie me zor.

Kliko per me shume info

Në foto është është edhe një polic civil i cili ruan që askush të mos u dërgojë ushqime.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.