Sillet me helikopter në Tiranë nëna e re e bllokuar mes dëborës

0

25-vjecarja Trendafile Demiri ka sjellë në jetë fëmijën e saj mbrëmjen e djeshme në spitalin e Peshkopisë.

Pas lindjes ajo ka shfaqur komplikacione në zemër dhe u kërkua ndërhyrja nga ajri për transportimin me urgjence drejt Tiranës.

Kliko per me shume info

Nëna e re sapo u soll në spitalin “Nene Tereza” nga efektivet e helikopterit EC-145 të Forcës Ajrore

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.