Shpat Kasapi shpërthen keq në rrjete sociale: Turp të keni!

0


Këngëtari shumë i njohur i hitit “Valle Kosovare”, Shpat Kasapi, është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar dhe ndër më të ndjekurit në rrjete sociale, ku është mjaft aktiv me fansat e tij.

Mirëpo së fundmi, këngëtarin e ka gjetur belaja pasi për të tretën herë, atij i kanë vjedhur llogaritë personale.


I indinjuar nga ky veprim, ai i ka qortuar publikisht personat që i kishin vjedhur llogarinë e tij në Facebook.

“Informatë: Është hera e tretë që ma keni thy Facebookun dhe Instagramin tim. Instagramin e riktheva mirëpo Facebookun jo, u detyrova të hap një të ri.


Nga tani e tutje mbaj vetëm këtë Facebook dhe këtë Instagram. Turp të keni për këtë që keni bërë.”, shkruan Shpati në postimin e tij.
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.