Ramën e kryqëzojnë në internet: Kërkoji falje Serbisë, jo Kosovës

0

Vendimi i presidentit Ilir Meta për të mos dekretuar Gent Cakjan për ministër të jashtëm si dhe debatet e shkaktuar nga poetika për këtë vendim janë reflektuar edhe në rrjetet sociale.

Faqet më të njohura humoristike kanë filluar të tallen me reagimin e Ramës duke e “masakruar” me komente.

Kliko per me shume info

Faqja satirike ‘Brryli Broadway’ thotë se Rama duhet t’i kërkojë ndjesë Serbisë dhe jo Kosovës.

Rama shkroi në Twitter “Ndjesë Kosovës për këtë turp”, ndërsa ‘Brryli Broadway’ e ka modifikuar postimin e Ramës duke shkruar “Ndjesë Serbisë për këtë turp”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.