Policia blindon universitetin e përplaset me studentët: Me ne po tregoheni të fortë?

0

Një përballje kanë pasur sot me njeri-tjetrin, një grup studentësh me një oficer policie, që drejtonte një grup efektivësh blu, të cilët kishin bllokuar hyrjen e Fakultetit të Ekonomisë.

Ndërkohë që oficeri ka tentuar t’i bindë të largohen, studentët i kanë dhënë argumentat se ata po dhunohen duke mos u lejuar të hyjnë brenda në godinën e tyre si studentë dhe po shtyhen:


“Turp për ju! Na keni kthyer shpinën! Me ne po tregoheni të fortë?!’
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.