Përgjimet e Cukos, Rama kundër Zërit të Amerikës: Jehona e Kazanit të Tiranës

0

Publikimi i pergjimeve te ish drejtorit te Burgjeve Arben Cuko tek Zeri i Amerikes, nuk eshte pritur mire nga kryeministri Edi Rama.

Ky i fundit me nje postim ne faqen e tij ne twitter, ka theksuar se jehona e kazanit mediatik te Tiranes, tashme ka shkuar deri ne Uashington.

Kliko per me shume info

Postimi i KM ne Twitter
Erdhi dita që Zëri i Amerikes të flasë nga kazani i Tiranës, duke përgojuar dynjanë mbi bazë llogjesh telefonike🤮Për herë të parë në Albania organizohet konkurs publik për punësimet në burgje dhe kazani gjëmon deri në Amerikë e jehon në katundin tonë mediatik🤮Çfarë katandie🤮

Shkoni verifikoni dokumentat e konkursit e ballafaqoni rezultatet me rekrutimet, pastaj hidhni baltë sa të doni! U kujtuat për emërimet partiake në administratë, pas 30 vjetësh dhe duke sulmuar ultësisht, e aspak gazetarisht, pikërisht ata që po bëjnë çmos t’i vënë fre zullumit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.