Për Inis Gjonin koha ka ndalur

0

Është një nga showgirl-et shqiptare më të dashura, e cila prej vitesh i është dedikuar tashmë regjisurës.

Bëhet fjalë për bukuroshen Inis Gjoni, për të cilën vitet duket se kanë ndalur në vend. Mëngjesin e sotëm ajo ka përshëndetur ndjekësit e saj në rrjete sociale, përmes një foto ku e shohim më në formë se kurr

Kliko per me shume info

Gjithnjë me flokët e saj të gjatë kaçurrela dhe me një make-up të thjeshtë, duket se vitet për Inisin kanë ndaluar. Ajo ka dhe një vajzë, Coco Antonel, e cila është një kopje e saj në miniaturë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.