Ngjarje e rëndë mes Parisit, pallati përfshihet nga flakët pas…

0

 Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mëngjesin e sotëm në lagjen Opera, në Paris.

Shpërthimi ndodhi mëngjesin e së shtunës jo shumë larg teatrit “Folie Bergere” në një furrë buke.

Kliko per me shume info

Siç raportojë mediat vendase një pallat është në flakë dhe ka disa persona të plagosur.

Ndërkohë ende nuk ka asnjë informacion për arsyen e shpërthimit ndërsa dyshohet se mund të ketë ndodhur për shkak të rrjedhjes së gazit në furrën e bukës. /Lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.