Meta dekreton “Gjeneral Brigade”, Ndriçim Sallakun

0

 
Presidenti Ilir  Meta ka firmos dekret për dhënien e gradës madhore “Gjeneral Brigade”, Ndriçim Reshit Sallaku.

“Kolonel Ndriçim Rreshit Sollaku me detyrë “Atashe Ushtarak i Republikës së Shqipërisë në Republikën e Turqissë”, jo rezident në shtetin e Izraelit, Republikën e Azerbajxhanit dhe në Gjeorgji” i jepet grada “Gjeneral Brigade” thuhet në dekretin e Metës.

Kliko per me shume info

Dekreti hyn në fuqi menjëherë pas firmosjes nga Presidenti Meta.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.