Martohet sërish Rezarta Shkurta: I thashë PO pas 15 vjetësh martesë

0

“I thashë PO”, kjo është përgjigja e Rezarta Shkurtës ndaj propozimit që ia bëri, bashkëshorti Ermal Hoxha.

Këngëtarja nga Shqipëria, Rezarta Shkurta duket se po martohet sërish me Ermal Hoxhën.

Kliko per me shume info

Ajo ka hedhur një imazh në llogarinë e saj, Instagram e cila momentalisht gjendet në Dubai dhe tregon se i ka thënë PO propozimit që ia bëri Ermali.

“Unë thashë PO…🥰 Per te dyten here edhe pas 15 vitesh bashke… Ne te mire e ne te keqe, gjithmone prane teje… #TeDua”, janë fjalët e artistes, Shkurta.

Theksojmë se, Ermal Hoxha la qelinë tre vite pas dënimit për trafik droge e mbetur në tentativë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.