Luks i çmendur, ja sa kushton xhupi i Marinës

0

Dyshja e njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tërheqin vëmendjen jo vetëm me projektet e tyre muzikore apo televizive, por edhe me markat e shtrenjta e jetën luksoze që bëjnë.

Së fundmi fotoja e postuar nga Marina teksa mban veshur xhupin blu, i markës Gucci do t’ju habisë të gjithë me çmimin që ka. Plot 6845 euro! Po po e lexuat mirë.

Kliko per me shume info

Shtoji këtu edhe syzet që kushtojnë 750 euro, në total 7595 euro, shifra këto që janë publikuar nga faqja “What they wearin” në Instagram. Jo pak apo jo?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.