E FUNDIT/ Gjykata merr vendimin, dy socialistët nuk fitojnë lirinë

0

Gjykata për Krimet e Rënda ka refuzuar kërkesën e dy ish deputetëve të PS, Arben Ndoka dhe Arben Cuko për lirimin nga masa e ‘arrestit shtëpiak’.

Çuko dhe Ndoka u arrestuan në operacionin ‘Volvo 4’ në tetor të vitit 2018.

Kliko per me shume info

Ndoka i dyshuar për disa vepra penale mes te cilave “tjetërsim pronash” dhe “falsifikim dokumentesh”, ndërsa Arben Cuko akuzohet për “korrupsion pasiv”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.