Foto e rrallë/ Ja si dukej Alketa Vejsiu 15 vjet më parë

0

Alketa Vejsiu mbetet prej vitesh një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale, për anën profesionale e atë personale.

Mbrëmjen e sotme Alketa është rikthyer pas në kohë duke postuar një foto të 15 viteve më parë duke shkruar një status domethënës.

Kliko per me shume info

“15 vjet me pare… Njera nga ju, nje si te gjithe ju… vazhdoj te jem”, shkruan Alketa.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.