Flet Alba Hoxha: E vërteta e lidhjes me Albi Nakon

0

Prej disa kohësh Albi Nako dhe Alba Hoxha kanë qenë pjesë e thashethemeve për një lidhje që është komentuar shumë. Madje këtë javë dyshimet u shtuan kur u pa se dyshja po i kalojnë pushimet në të njëjtin vend, Brezovicë.

Së fundmi Alba ka postuar një foto ku shkruan: “Ngrohtë vetëm pranë oxhakut dhe një fans i komenton: “Edhe Albit”.

Kliko per me shume info

Ky koment ka bërë që balerina të reagojë duke treguar se e vërteta është që ajo nuk është e lidhur me koreografin.

“Nuk jam e lidhur me Albin se më çmendët”, i përgjigjet Alba.

Kujtojmë që balerina ditën e djeshme deklaroi sërish se është beqare me postimin në Instastory ku shkruante: “Vajzat beqare janë më të lumturat”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.