E paprecedentë/ Grabitet depoja e armëve në Pashaliman

0

Një ngjarje e rëndë dhe e paprecedentë ka ndodhur.

Depoja e armëve në Pashaliman është grabitur.

Kliko per me shume info


Siç bëhet e ditur në këtë bazë ushtarake janë vjedhur armë të llojeve të ndryshme.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë natës dhe janë vjedhur 3 armë automatike.

Mësohet se janë shoqëruar pesë ushtarakë në lidhje me këtë grabitje të paprecedentë në historinë e ushtrisë shqiptare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.