Aksidenti i rëndë në Durrës, dalin fotot, makina u mori jetën dy grave

0

Një aksident i rëndë ndodhi ne Durres mbrëmjen e sotme kur një automjet u mori jetën dy personave.

Automjeti qe shkaktoi aksidentin i përket llojit ‘BMW’ siç duket dhe nga pamjet e mëposhtme. Ne lidhje me personat që humbën jetën, burimet tregojnë se bëhet fjalë për dy gra të moshës rreth 50 vjeç.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur tek rruga e ish kënetës në Durrës pranë një karburanti ‘Gega Oil’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.