Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, shihni si u përplas makina e dy maqedonasve

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Të aksidentuarit mësohet se janë dy shtetase maqedonase ku njëra prej tyre është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spitalin rajonal të Kukësit.

Një pjesë e trafikndarëses ka hyrë mes përmes automjetit gjatë përplasjes.

Kliko per me shume info

Shkak është mungesa e sinjalistikës dhe kushtet e këqija atmosferike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.