Aksident i rëndë në Durrës, dy persona humbin jetën

0

Policia raportoi se dy persona kanë humbur jetën në një aksident të rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e ish-Kënetës në Durrës.

Sipas informacioneve paraprake, dy viktimat po ecnin në rrugë dhe u përplasën nga një makinë me targa AA 835 BD. Identiteti i tyre nuk dihet ende.

Kliko per me shume info

Në vendngjarje ndodhen forcat e policisë dhe kanë nisur hetimet për të zbardhur këtë aksident të rëndë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.