A do të jetë dimri i fundit në pushtet? Ja si përgjigjet Rama

0

 Sa shanse ka që ky të jetë dimri i fundit në pushtet?, e pyeti Çani mbrëmjen e djeshme kryeministrin Rama i cili është i ftuar në “Zonë e lirë”.

Kryeministri u përgjigj se është në detyrë e jo në pushtet dhe se ai mund të bëjë edhe gjëra të tjera, të merret me art apo modë.

Kliko per me shume info

“Unë nuk jam në pushtet, unë jam në detyrë. Unë jam këtu gjithnjë e më i bindur që ky llum që marrin përsipër sot të udhëheqin ofensiva si ajo e një të riu me shkëlqim, të zmbrapset.

Unë personalisht jam dikush që mund të bëjë edhe gjëra të tjera. Mund të merrem me art, modë apo shkrim”, u shpreh Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.