Ish e dashura e Faton Shoshit e lidhur me një vajzë?

Që prej ndarjes së tij të bujshme nga Era Istrefi, menaxherin Faton Shoshi e kemi parë të rrethuar nga vajza sexy në Instagram.

Kliko per me shume info

Mirëpo, për pak kohë, ai u përfol për një lidhje me modelen nga Kosova Gresa Hoti, e cila vijon karrierën e saj në SHBA.

Lidhja e dyshes zgjati për vetëm pak kohë dhe këtë Fatoni e konfirmoi vetë për “Story.al”.

Por, pas ndarjes, bukuroshja sykaltër duket se i është drejtuar gjinisë së saj.

Në një postim në Instagram, Gresa shihet duke puthur në buzë një vajzë dhe në përshkrimin e fotos shkruan: “Ne jemi një! Zogu im i vogël, gjysma ime, kudo me mua!”

loading...