Majlinda Bregu u tregon europianëve “50 hijet e Tiranës”: Mos prisni një jetë!

Nga Sarajeva ku ka nisur zyrtarisht punën si Sekretare e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka zgjedhur të promovojë Tiranën. Përmes një videomesazhi në rrjetin social “Instagram”, Bregu tregon atmosferën e ngrohtë që ofron kryeqyteti, mikpritjen dhe mundësitë e shumta të argëtimit për vizitorët.

“Këtë të diel ju japim një shtysë, një paraqitje të shkurtër, një fraksion, nga ndjesia dhe shija që të jep Tirana e mrekullueshme, mikpritëse dhe plot ngjyra!

Kliko per me shume info

Në këtë pjesë të botës, Tirana është qyteti që nuk fle kurrë, – A e ndjeni këtë?

Përgatituni dhe ejani të shijoni Tiranën, më vonë do të përgëzoni vetën për vendimin e marrë. Kjo video u realizua nga Bashkia e Tiranës”, shkruan Majlinda Bregu”.

Teksa i fton të huajt të vizitojnë kryeqytetin shqiptar, Bregu vazhdon: “50 hijet e Tiranës. Dhe s’keni pse prisni një jetë për ta vizituar”.

Repost from @regionalcooperationcouncil50 shades of Tirana😁😉#WesternBalkans in ON! 🙂#WesternBalkans is IN! 🙂This #Sunday we give you just a hint, a glimpse, a fraction of a #feel & #taste of the #amazing #colourful #hospitable #Tirana!In our very own corner of the #world, #Tirana is the #citythatneversleeps – can you catch that feeling?Get ready and give it a go✈, you'll congratulate 🤝yourself later for that wise decision 🤩. 🎉🎉🎉🎉 time!Video provided thanks to the Municipality of Tirana/ Bashkia Tiranë#westernbalkans #tirana #amazingviews #bestoftimes #ritaora #getready #tourism #travel #rcc #regionalcooperation

Gepostet von Majlinda Bregu am Sonntag, 20. Januar 2019
loading...