Flor Mumajesi bëhet pishman, ndërron mendje

Para disa ditësh, Flori Mumajesi shokoi fansat me komentet e tij në rrjetet sociale ku shprehej se vendimi më i vështirë i jetës së tij ishte të hiqte dorë nga muzika.

Këto deklarata të artistit nuk i kanë pritur mirë fansat e tij, të cilët filluan t’i thonë se nuk duhet të largohet dhe të mos dorëzohet. Flori dëgjoi zërin e tyre dhe ka vendosur të bëjë pikërisht këtë gjë.

Kliko per me shume info

Sot, me anë të një postimi në Instagram, ai premtoi se do vazhdojë të jetë pjesë e tregut muzikor dhe në këngën e rradhës do bëjë maksimumin.

loading...