Benzi shpërthen në flakë në Tiranë-Elbasan, pasagjerët e shoferi hidhen në rrugë

Një makinë ka shpërthyer në flakë mbrëmjen e sotme pranë tunelit në rrugën Elbasan-Tiranë.

Automjeti tip Benz është shkrumbuar i gjithi por për fat të mirë nuk ka të lënduar në njerëz.

Kliko per me shume info

Personat që ndodheshin në makinë u hodhëm menjëherë nga automjeti sapo konstatuan flakët.

Policia dhe zjarrëfikëset ndodhen në vendgjarje, ndërkohë që kanë nisur hetimet.

loading...