Pedagogia e njohur sulmon Ramën: Ramën do t’a kishte zili dhe Enver Hoxha

Pedagogia e njohur, Jonida Godole, ka reaguar sot pas teatrit të turpshëm kryeministror, ku Rama mblodhi pedagogët dhe studentët e ekselencës, duke kapur përfundimisht Universitete.

Me anë të një reagimi në Facebook Godole shkruan se edhe Enver Hoxha do ta kishte zili këtë propagandë kaq të trashë me Universitete.

Kliko per me shume info

Ja postimi i Godoles:

Nje ‘kujdestar – minister’ per secilin universitet !

Sot ne nje takim me studentet e ekselences u legjitimua kapja e universitetit!

Duke na sqaruar metodologjine e kapjes me autor perkates per secilin institucion publik te arsimit te larte!

Edhe propaganda komuniste ne universitet nuk behej kaq hapur dhe trashe! Skandal!

#PropagandaERtv

loading...