Skandaloze! Miss Shqipëria harron datën e Pavarësisë se Shqipërisë

0

Në emisionin e përditshëm “Trokit” në IN Tv, moderatori Ermal Peçi priti në studio producentin e njohur Petri Bozo dhe bukuroshet e Kalendarit 2019.

Në studio ishte edhe fituesja e Miss Shqipëria 2018 e sapo kthyer nga një kompeticion ndërkombëtar.

Kliko per me shume info

Teksa fliste se atje kishte bërë shpesh edhe simbolin e shqiponjës, Ermali e pyeti për vitin e Pavarësisë, ndërsa ajo heziton për pak çaste.

Producenti ndërhyn duke thënë: ‘Ja pra, pse protëstojnë të rinjtë sot, për arsimin. Nuk dinë as histori e as gjeografi. Nuk dinë as vendet ku i çoj për konkurse. Google-llojnë gjithë kohës’- tha Bozo. Ndiqni për më shumë intervistën e mëposhtme. /Lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.