Publikohet lista e zezë, kush janë 32 kriminelët më të kërkuar

0

Policia e Shtetit ditën e sotme ka bërë publike emrat e personave më të kërkuar në Shqipëri për qarkin e Elbasanit.

32 emra të bashkëngjitura dhe me foto janë publikuar nga policia e Shtetit duke kërkuar ndihmën e qytetarëve për kapjen e tyre.

Kliko per me shume info

 Veprat penale të tyre janë mjaft të rënda. Në galerinë e bashkëngjitur lajmit mund të shihni emrat dhe fotot e të kërkuarëve. /Lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.