Nëna me fëmijë shpëtojnë tri herë brenda pak sekondave

0

Nëna dhe fëmijët po qëndronin te semafori kur automjeti pothuajse i ”goditi” nga pas vetes

Videoja në qytetin Rosario tregon se makina fluturoi nga rruga dhe sulmoi familjen. Shoferi thuhet se kishte probleme shëndetësore dhe humbi kontrollin e makinës. Nëna i tërhoqi fëmijët nga rruga dhe shmangi automjetin dhe fëmijët, dhe mbrojti veten në mënyrë që semafori të mos i godiste në kokë.

Kliko per me shume info

Në fund, fëmijët u tërhoqën pak në anën tjetër për të shmangur goditjen e taksisë që po kalonte në rrugë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.