Moderatorja tregon emrin e deputetit që ka flirtuar me të

0

Moderatorja e emisionit të mëngjesit “Wake Up”, Ori Nebiaj, zbuloi një ngjarje lidhur me jetën e saj privat, që i kishte ndodhur në kohën kur ishte zëdhënëse e Partisë Demokratike.

E ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, për të mos humbur pikët e skuadrës në një nga lojërat e organizuara, moderatorja vendosi që të tregonte se cili nga deputetët e PD-së kishte flirtuar me të.

Kliko per me shume info

Duke sjell ndër mend kohën kur punonte si zëdhënëse për këtë parti, Ori tregoi se ishte “ngacmuar” nga deputeti Ervin Salianji.

Por asgjë nuk ndodhi mes dyshes dhe këtë e tregoi koha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.