Mc Kresha i ‘xhindosur’, çfarë ndodhi gjatë performancës në ‘Këngën Magjike’

0

Menjëherë pas prezantimit me publikun kënga ‘psikopatja jote’ e kënduar nga Fifi dhe MC Kresha mori pëlqimet dashurinë e publikut.

Mbrëmjen e djeshme, të gjysme finales kur ata u njgitën në skenë, publiku këndoi njëzëri me dy artistët.

Kliko per me shume info

Por duket se diçka nuk shkoi mirë gjatë interpretimit.

Në një video për Blitz, në prapaskena menjëherë pasi ka përfunduar këngën, Mc Kresha ka shfaqur pakënaqësi të mëdha. Ai nuk kishte dëgjuar as veten dhe as muzikën gjatë performancës dhe kjo e kishte bërë të vështirë të menaxhonte situatën.

“Nuk kam dëgjuar asgjë, kam kënduar me imagjinatë.”- shprehet ai i nevrikosur, dhe pse kolegët e përgëzuan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.