Kërcënohet me vde.kje sepse… e ka të madh…

0

Jessica Gonzalez Garcia ka mbi 223 000 ndjekës në Instagram që i ka fituar me format e saj që bien në sy menjëherë.

Por, edhe pse fansat i ka vetëm prej “aseteve”, janë pikërisht këto “asete” arsyeja që e kërcënojnë me vdekje në rrjetin social.

Kliko per me shume info

“Mendoj se femrat më shajnë dhe më kërcënojnë pasi janë xheloze për pamjen time të jashtme”, thotë aktorja spanjolle.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.