Gent Zenelaj ndan gëzimin e madh familjar

0

Në familjen aktorit Gentian Zenelaj sot ka një gëzim të madh. Vëllai i tij Erjoni është bërë baba për herë të parë dhe Genti e ka ndarë këtë emocion me të gjithë ndjekësit e tij.

“Sa lumturi për mua sot o Erjon Zenelaj dhe Rina Kanto. Qoftë i bekuar ky djalë o vëllai im. Të shoh ty prind është një lutje që mu plotësua… Liam ardhsh i bardhë…” –shkruan Zenelaj në foton e postuar në Instagram ku ka mbuluar fytyrën e nipit të porsalindur.

Kliko per me shume info

Vetë aktori është baba i dy fëmijëve, Danieli dhe Aria nga martesa me bashkëshorten Aida.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.