Dy të lënduar rëndë, aksident në Tepelenë -Gjirokastër

0

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë të hënë në aksin Tepelenë-Gjirokastër.

Një automjet tip “Golf” me targë “AA833RM” ka dalë nga rruga e për pasojë, drejtuesi i automjetit dhe pasagjerja janë lënduar.

Kliko per me shume info

Bëhet fjalë për Ledjo Gjoni dhe Dhimitrula Sulejmani, me banim në Sarandë.
Dy personat në fjalë janë shoqëruar menjëherë për në spital, nga ku është mësuar se gjenden jashtë rrezikut për jetën. /Lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.