Syri i keq sapo hyn në emision?! Rrëzohet LIVE Albana Osmani

0

Moderatorja Albana Osmani është përfshirë në një incident teksa ishte pjesë e emisionit ‘Xing me Ermalin’, por pa pasoja.

Sapo hyri në studion e programit, moderatorja shqiptare u pengua dhe për pak sa nuk ra në skenë.

Kliko per me shume info

Ishte Ermali ai që mbajti bukuroshen, e cila kishte zgjedhur të vishte një fustan të zi, që në i nxirrte në pah linjat e saj.

Kjo ka shkaktuar të qeshura mes të dyve, si dhe publikut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.