Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Studentët i kërkuan dorëheqjen, pasi nuk praanoi t’i takonte, reagon Dhori Kule

Pak orë më parë studentët e Fakultetit të Ekonomikut kanë kërkuar dorëheqjen e dekanit Dhori Kule, me argumentin se ai nuk kishte pranuar të takohej me ta.

Por fill pas këtij lajmi Kule ka sqaruar mediat se nuk ka refuzuar të presë stuentët, por ka qenë një neglizhencë e studentit që kishte marrë përsipër mbledhjen e përfaqësive, në caktimin e një ore dhe date.


Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.