Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Robert Aliaj nuk kursehet ndaj Ramës: E ka humbur kontaktin me realitetin

Artisti Robert Aliaj gjatë një interviste në emisionin “KafeIN” ka folur në lidhje me protestën e studentëve.

Aliaj paralajmëroi se opozita përpiqet të dëmtojë protestën  sepse kërkon të faktorizohet.

“Jam i  zhgënjyer nga Rama sepse ai e ka humbur  kontaktin me realitetin”, – tha artisti.

Gjithashtu  gjatë kësaj interviste, ai foli edhe për precedimin penal, pasi doli në protestë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet