Sfidoi shqiptarët e u nis drejt Bularatit, arrestohet greku ekstremist në Kakavijë

Kliko per me shume info

Pak minuta më parë policia shqiptare në kufi me Greqinë ka vënë në pranga një shtetas grek.

Nga informacionet e para mësohet se shtetasi është ndaluar dhe po merret në pyetje nga zyrat e Doganës.

Kliko per me shume info

Identiteti i tij nuk bëhet i ditur por mësohet se është një ndër personat të shpallur të padëshiruar nga shteti shqiptar.

Dyshohet se personi bën pjesë e atyre që gjatë ceremonisë mortore të Konstantin Kacifës bërë thirrje antishqiptare. /Lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here