E FUNDIT/ Provokon studentët? Qëllohet me vezë Lindita Nikolla (VIDEO)

Kliko per me shume info

Pavarësisht se mijëra studentë janë të mbledhur para Ministrisë së Arsimit, Lindita Nikolla ka vendosur të shkojë në ministri,madje të kalojë pranë tyre.

Por pas shumë refuzimesh për t’i takuar përballë studentët, ato e kanë marrë këtë lëvizje si një provokim nga ana e saj.

Kliko per me shume info

Studentët e revoltuar dhe të lodhur nga moti I keq kanë nisur të qëllojnë me vezë në drejtim të ministres.

Nuk dihet saktësisht nëse ajo është prekur nga vezët por studentët kanë arritur t’a pengojnë atë të futet në ministri. /Lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here