Vetëm dy muajsh, publikohet për të herë të parë fotoja e djalit të Veliajt

Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa, u bënë prindër për herë të parë pak muaj më parë.

Ditën e sotme, Ajola ka vendosur të ndajë për herë të parë me ndjekësit e saj në Instagram një foto shumë të ëmbël të të birit, të cilin e mban në krahë dhe e përqafon, teksa Kajan ka mbështetur kokën tek e ëma.

Kliko per me shume info

“Dy muaj me këtë qiell të vogël.”- ka shkruar Ajola krahas fotos me të birin. /Lajmifundit.al

 

 

 

 

 

 

loading...